Elegánsan sportos divat
Elegánsan sportos divat
A két márka digitális bemutatója, a sport, a stílus és a technológia egyedülálló kombinációját mutatja be. A kollekció elemeit a divatmárka művészeti vezetője - Virgil Abloh tervezte, az NBA és maga a sport elemei ihlették őket.
Az együttes darabjai többek között tréningruhák, dzsekik, kezeslábasok, öltönyök, ruhaingek és többfunkciós táskák, többek között piros, kék és fehér árnyalatokban jelennek meg. A kollekció esztétikája érdekes módon mutatja be az NBA logó és a meglévő LV motívumok ötvözését.
Michael Burke, a Louis Vuitton elnök-vezérigazgatója a gyűjteményt és a digitális értékesítési tapasztalatokat kommentálva elmondta: „A Louis Vuitton és az NBA egyaránt ikon és vezető a saját területén, és a két csatlakozás izgalmas és meglepő pillanatokat ígér, történelmi emlékeket kovácsolva össze. ” Az LV x NBA virtuális értékesítési tapasztalata jelenleg a LouisVuitton.com oldalon érhető el a nyilvánosság számára.
Forrás: Luxurylaunches
Megtekintések száma: 53408